Její příběh

Je to žena, která umí říct ne a řekne to přímo a upřímně. Je mladá, silná a kosmopolitní. Miluje její město a ono miluje ji. Je to žena, která zná své hranice a neustále se snaží je překonávat. Spoléhaje na své instinkty a zkušenosti vede, nikoho nenásleduje.

Preferuje kvalitu nad kvantitou. Sleduje trendy, ale neřídí se jimi, protože nechce. Rada si obléká věci, ve kterých se cítí krásná a sama sebou. Uvědomuje si, že oblečení slouží jako prostředek sebevyjádření.

Říká ne světu, který neustále vyžaduje ano, protože chce sama rozhodovat o jejím životě a o tom jaká osoba je a bude.

Learn to say no to the good so you can say yes to the best.

John C. Maxwell

O Shesaysno

Shesaysno je místo určené pro ženy, které si rády užívají života plnými doušky a nebojí se vyčlenit z davu. Milují svět kolem sebe, rády poznávají nové lidi a inspirují je. Jsou vidět a nevadí jim to. Umí ocenit kvalitu, váží si práce druhých a jsou na sebe pyšné.

Shesaysno je obchod sídlící v Praze. Jeho cílem je nabízet svým zákaznicím ty nejkvalitnější ručně šité kousky. Klademe velký důraz na výběr těch nejlepších materiálů a kvalitní zpracování. Naše oblečení nosí silné a úspěšné ženy, jež se nebojí říct ne ve světě, který si neustále vyžaduje říkat ano. Každý kousek nabízený na Shesayso.com reflektuje kvalitu, jedinečnost a naši velkou lásku k módě.

Aktualizace ..
Váš košík je prázdný.

Přihlas se do newslettru a jako dárek dostaneš 100,- Kč na tvou první objednávku!